Біноклі.ОРГ

Тактичні біноклі

Тактичні біноклі - особливості, далекомірні сітки, покриття

Загальні особливості

Технологічно передові та ергономічні тактичні біноклі широко використовуються у військовій справі, на полюванні та в морській піхоті. Від інших біноклів їх відрізняє прицільна сітка в центрі поля зору, яка дозволяє обчислювати відстань і розміри спостережуваного об'єкта.

Тактичний бінокль із візирною сіткою дає вам можливість спостерігати за об’єктом і обчислювати відстань до нього без використання лазерного далекоміра, який може легко попередити об’єкт про вашу присутність (системи лазерного виявлення).

Для надійного зчеплення та зручного поводження вони вкриті міцною гумовою бронею. Дуже важливо, щоб ваш тактичний бінокль ідеально лежав у ваших руках через тривале спостереження та швидкі рухи. Зазвичай вони ущільнені ущільнювальними кільцями та продуваються сухим газом, щоб зробити конструкцію водонепроникною та запотіваною та придатною для використання в гарячому чи холодному середовищі.

Типи призм у тактичних біноклях

Усі тактичні біноклі на ринку оснащені призмами Schmidt/Pechan, а деякі винятки призмами Porro. Це пояснюється меншим і коротшим розміром порівняно з біноклями з інтегрованою призмою Аббе-Кеніга.

Призми Schmidt Pechan виробляються по всьому світу. Вони прості у виготовленні та є найпоширенішим типом призм у біноклях. Вони дуже доступні, а конструкція невелика, легка і компактна. Порівняно з біноклями з призмами Аббе Кеніга з таким же збільшенням і розміром лінзи об’єктива, біноклі з призмами Шмідта Пехана мають меншу довжину.

Управління просте, а ергономіка дуже хороша. Біноклі з призмами Шмідта Пехана є водонепроникними, але швидкість пропускання світла нижча порівняно з призмами Аббе Кеніга.

Типи далекомірних сіток у тактичних біноклях

У тактичних біноклях є багато різних типів далекомірних сіток, але найпоширенішими є далекомірні сітки Mil-Dot і Mil-Hash.

З такою сіткою розрахувати відстань дуже легко. Для цього вам знадобиться одна з наступних формул:

Відстань до цілі (метри) = висота цілі (метри) / Кількість мил, виміряна через сітку * 1000

Відстань до цілі (метри) = висота цілі (см) / Кількість мілі, виміряна через сітку * 10

Система діоптрійної установки на тактичних біноклях

Оскільки всі тактичні біноклі мають інтегровану сітку, важливо, щоб система налаштування діоптрій була окремо на обох стволах. За допомогою одного користувач регулює діоптрію для отримання чіткої сітки, а іншого – для отримання чіткого зображення.

Покриття лінз на тактичних біноклях

Нанесення покриття на лінзи є одним із найважливіших процесів у виробництві оптики. Існує 4 різні типи того, скільки разів і на які поверхні наносять покриття на лінзи: з покриттям, з повним покриттям, з багатьма покриттями та з повним багатошаровим покриттям.

Оскільки покриття лінз дуже важливе для пропускання світла, біноклі для слабкого освітлення повинні мати лінзи « Fully Multi-Coated ». Це забезпечує найвищу світлопроникність і найбільш яскраві зображення у пізній час.

Багато виробників наносять додаткові покриття з особливими властивостями. Наприклад, покриття проти запотівання на зовнішніх поверхнях для чіткого зображення в середовищі з високою вологістю або під час переміщення з теплого місця в холодне. Деякі дорожчі біноклі преміум-класу також мають стійке до подряпин покриття на зовнішніх лінзах. Це робить зовнішні поверхні твердішими та стійкішими. Також можна знайти водовідштовхувальні покриття, які мають ефект, відомий нам від квітки лотоса.

   03.09.2022
person   Експерт Дмитро
   0

Як вибрати підзорну трубу

Вибір підзорної труби - на що звертати увагу

Підзорна труба це оптичний прилад, основне завдання якого є спостереження за віддаленими об'єктами, в першу чергу за тими, які знаходяться на суші і саме з цього характеристики підзорної труби найкраще оптимізовані щодо наземні спостереження. Більшість підзорних труб виглядають практично як телескопи-рефрактори системи Маскутова або як катадіоптрики. Традиційно у підзорних труб діаметр об'єктива знаходиться в діапазоні nbsp; від 50 до 80мм, а збільшення варіюється від 15 разів до 60, але, природно, існують також набагато потужніші підзорні труби.

Астрономічні біноклі – для спостереження за зірками

Якщо Ваше заповітне бажання вивчати планети в деталях чи структуру галактик, тоді, на жаль, астрономічний бінокль не для Вас – ndash; у нього недостатньо збільшення для цього. Але якщо Вам більше цікаві великі зоряні скупчення та величезні туманності, біноклі можуть бути навіть більш ефективними, ніж телескопи. Якісний бінокль - це чудовий перший телескоп і навіть досвідчені астрономи мають астрономічні біноклі.

Як вибрати цифрові біноклі?

Цифрові біноклі - як вибрати, основні технічні характеристики та особливості

Основа цифрового бінокля це невелика камера, яка розташована на біноклі. Цифровий бінокль втілив у собі nbsp; якості як звичайного бінокля так і камери. Кратність камери така сама як у бінокля – зазвичай це 8х, логічним результатом цього. буде те, що Ви побачите однакове зображення через бінокль і на зображенні, яку дає камера. А варто пам'ятати, що ці два зображення ніколи не будуть ідентичними – все ж таки ваші очі бачать світ не так як камера, але не хвилюйтеся, різниця буде дуже незначною, тому вона легко виправляється за допомогою спеціального комп'ютерного забезпечення, яке додається до кожного бінокля.

Театральні біноклі

Театральний бінокль – це один із найстаріших видів біноклів, який був створений на зорі оперного мистецтва, коли любителі опери, що сидять у глибині залу або на балконах, хотіли насолоджуватися тим, що відбувається на сцені, у всіх подробицях. З самого початку Головною метою при створенні театрального бінокля було поєднати невеликий розмір і непомітність із вишуканим стилем виробу. З часом сфера застосування театральних біноклів не змінилася, хоча за бажання його можна використовувати там, де малопотужної оптики достатньо. Чи існують принципові відмінності звичайного та театрального біноклів?